Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Bina otomasyon sistemleri konusunda, 1999 yılından beri faaliyet gösteren firmamız, bu konuda mühendislik, danışmanlık, projelendirme, ekipman temini, süpervizörlük, devreye alma, eğitim ve bakım hizmetleri vermektedir.

Yaptığımız işin karmaşıklığı ve uzmanlaşmanın öneminin bilinciyle, firmamız bütün emeğini ve gücünü en iyi yaptığımız konu olan BİNA OTOMASYON VE YÖNETİM SİSTEMLERİNDE yoğunlaştırarak, günümüze kadar birçok prestijli binada otomasyon sisteminin kurulmasını başarıyla üstlenmiş ve aynı başarıyla bu sistemlere servis hizmeti vermeye devam etmektedir.

Bina otomasyon sistemlerinde, birçok yeniliğe imza atmış olan mümessili olduğumuz ALERTON / HONEYWELL firmasının, DDC (Direct Digital Control) teknolojisini ilk geliştiren, sistemlerinde WINDOWS tabanlı operatör terminallerini ilk kullanan, Bacnet uyumlu sistemler konusunda bütün hardware ve software çalışmalarını bitiren ilk bina otomasyon sistemi üreticisi olması başarımızda bizim için büyük bir itici güç olmuştur.

Dünyadaki ilk Bacnet uygulaması, 1997 senesinde, Alerton tarafından ABD’de yapılmıştır. Türkiye’deki ilk uygulama ise 1999 senesinde, Atatürk Havalimanı Dış Hatlar terminalinde, tarafımızca gerçekleştirilmiştir.

Başta yapmış olduğumuz, en karmaşık ve en fazla sistem yoğunluğuna sahip binalar olarak bilinen 8 büyük havalimanı uygulaması olmak üzere, diğer uygulamalarımızın da bize sağlamış olduğu tecrübe ile, son yıllarda büyük ölçüde kullanılan diğer sistemler ile entegrasyon konusunda da başarıyla hizmet vermekteyiz.

Sektörümüzdeki, yeniliklerin en kısa sürede yurdumuzda da kullanıma sunmayı ilke edinen firmamız aynı ilkelerle, sektöre hizmet vermeye devam etmektedir.